מערכת SSL לרכישה מאובטחת באשראי 

📍גוש עציון 11, גבעת שמואל

חנות ספרי קודש ויודאיקה

ספרי קודש | ספרי קבלה | יודאיקה | תשמישי קדושה 

 

מוקד שירות לקוחות והזמנות: א'-ה' 10:00-18:00 

 

1700-700-665
או בווצאפ: 052-7464002

 

כתובת החנות: גוש עציון 11, גבעת שמואל (קומת לובי צד ימין)

שעות פעילות: א’-ה’: 10:00-18:00

ימי ו' \ ערבי חג 10:00-13:30

  1. דף הבית
  2. שאלות נפוצות
  3. מאמרים
  4. ספרי קודש מומלצים

ספרי קודש מומלצים

כל יהודי חייב במצוות לימוד תורה. גברים נדרשים להקדיש זמן רב ככל האפשר ללימוד תורה. העיון בספרי הקודש מהווה סגולה ומצווה גדולה. הרכיבו לעצמכם ספריית ספרי קודש בבית ותצליחו כך להפוך את שעות הפנאי לזמן מבורך של לימוד תורה וקודש. נשים מתבקשות גם כן לעיין בספרי הקודש וללמוד את עיקרי הדת וההלכות. קיימים היום ספרי קודש מומלצים בעבור נשים אותם כדאי לצרף אל הספרייה בבית. בעבור ילדים נמליץ על ספרי תורה וקודש עם סיפורי התורה, חז"ל והלכות. 

על מנת לסייע לכם להרכיב נכון את ספריית ספרי הקודש הביתית שלכם נציג כאן רשימת ספרי קודש מומלצים לכל בית. הספרים הבאים נדרשים לקיום יומיומי של ערכי התורה, מצוות והלכות הלכה. הספרים נועדו ללימוד, הדרכה, תפילה והארה. 


ספרי הלכה מומלצים לכל בית

הספר המרכזי אותו יש להחזיק בכל בית יהודי הוא שולחן ערוך של רבי יוסף קארו. זהו ספר שמהווה בסיס להלכות היהדות. בספר תמצאו דינים ומצוות שמתאימים לחיי היומיום ולעולם היהודי. ספר זה מהווה בסיס לפסיקות הלכה רבות. יש לספר 4 חלקים, כדאי להחזיק בבית באופן קבוע את כל החלקים. קריאה יומיומית בשולחן ערוך מכווינה לאורח חיים יהודי דתי ונכון. 

ספר הלכה נוסף אותו כדאי להחזיק בכל ספריית קודש הוא ספר הבן איש שנכתב על ידי רבי יוסף חיים מבגדד. הספר מכיל הלכות לפי הסדר של הפרשות, משלב קבלה עם פשטות ומציג את הדרכים הקלות עד המחמירות ביותר. ניתן למצוא את הספר בכל בית מדרש ובכל חנות ספרי קודש. 


הספרים שמשלימים את הרשימה

רשימת ספרי קודש מומלצים לא תהיה שלמה בלי הספר משנה ברורה מעת הרב ישראל מאיר הכהן מראדין. בספר תמצאו הלכות שבת, תפילות, ברכות והלכות רבות נוספות. לרוב, הספר נפוץ בקרב יוצאי אשכנז אך חלק מהפסקים בספר נהוגים כיום בכל העדות. ספר מומלץ נוסף הוא כף החיים שנכתב על ידי רבי יעקב סופר. בספר תוכלו למצוא הלכות ופסיקות רבות. בכל רשימת ספרי קודש מומלצים נכלול גם ספרים של הרב עובדיה יוסף והרב מרדכי אליהו. צרו קשר

לפרטים נוספים ניתן ליצור איתנו קשר

במייל: divrei.shir@gmail.com

ובטלפון: 1700-700-665

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

logo בניית אתרים