מערכת SSL לרכישה מאובטחת באשראי 

📍גוש עציון 11, גבעת שמואל

חנות ספרי קודש ויודאיקה

ספרי קודש | ספרי קבלה | יודאיקה | תשמישי קדושה 

 

מוקד שירות לקוחות והזמנות: א'-ה' 10:00-18:00 

 

1700-700-665
או בווצאפ: 052-7464002

 

כתובת החנות: גוש עציון 11, גבעת שמואל (קומת לובי צד ימין)

שעות פעילות: א’-ה’: 10:00-18:00

ימי ו' \ ערבי חג 10:00-13:30

  1. דף הבית
  2. שאלות נפוצות
  3. מאמרים
  4. ספרי קודש חדשים

ספרי קודש חדשים

כל אדם יהודי מחויב במצוות לימוד תורה והלכה. גברים לומדים תורה, הלכה וקבלה בכל שעה. אחת ליום לפחות כדאי למצוא את הזמן ללימוד תורה באופן עצמאי או בחברותא. כאשר הופכים את לימוד התורה לפעילות משפחתית מועדפת או למקור לקשרים חברתיים מגלים הזדמנויות רבות ללימוד, העשרה והארה. ככל שנרבה בלימוד תורה הרי זה משובח. 

ספרי קודש חדשים מגיעים אל החנויות המובילות אחת למספר חודשים. כדאי להתעדכן בספרים החדשים ולבחור בהתאם את הספרים שעתידים להעשיר את ספריית הקודש הביתית שלכם. מדפי הספרים החדשים כוללים ספרי עיון וספרי קריאה חדשים בכל התחומים. אם אתם מחפשים ספרים חדשים בנושא מסוים הנכם מוזמנים להתייעץ עם צוות החנות ולקבל המלצות. 


אלו ספרי קודש חדשים כדאי לרכוש?

ישנם ספרי הלכות מומלצים בכל שלב בחיים. כך למשל, תרכשו ספרי קודש חדשים שעוסקים בזוגיות לקראת אירוסין ולאחר החתונה. ספרים שעוסקים בהלכות זוגיות יהיו מתנה נהדרת בעבור זוג שזה עתה נישא או התארס. כדאי להתחדש בספרים חדשים שעוסקים בהורות והלכות נשים בהתאם לצורך. קיימים ספרי הלכות בנושאים שונים, נמליץ לסקור באופן קבוע את רשימת הספרים ולבחור בהתאם ספרים חדשים שתואמים את תחומי העניין שלכם ואת מצבכם האישי. 


רשימת ספרי הלכה בסיסיים 

1. שולחן ערוך של הרב יוסף קארו. 

2. ספר הבן איש של רבי יוסף חיים מבגדד. 

3. משנה ברורה של הרב מאיר הכהן מרדיאן. 

4. כף החיים של רבי יעקב סופר. 

5. ספרי תורה נביאים וכתובים במקראות גדולות. 

6. סט גמרא ללימוד יומיומי. 

7. ספרי זוהר וקבלה. 

אחת ליום נמצא את הזמן ללמוד באופן עצמאי או בחברותא דף גמרא יומי. לכל אדם כדאי ללמוד זוהר וקבלה, לקרוא באופן קבוע בתנ"ך, לקיים פגישות לימוד עם חבריו, להשתתף בשיעורי תורה ולחלוק את דברי התורה עם האישה והילדים. כאשר יש בבית ספרי תורה הלימוד הופך נגיש בכל שעה. מהר מאוד עיון בספרי גמרא עם חברים יהפוך להרגל. השכנים, החברים ובני המשפחה יגיעו אליכם על מנת ללמוד יחדיו. הילדים יגדלו אל תוך אווירה של לימודים ותורה. צרו קשר

לפרטים נוספים ניתן ליצור איתנו קשר

במייל: divrei.shir@gmail.com

ובטלפון: 1700-700-665

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

logo בניית אתרים