מערכת SSL לרכישה מאובטחת באשראי 

📍גוש עציון 11, גבעת שמואל

חנות ספרי קודש ויודאיקה

ספרי קודש | ספרי קבלה | יודאיקה | תשמישי קדושה 

 

מוקד שירות לקוחות והזמנות: א'-ה' 10:00-18:00 

 

1700-700-665
או בווצאפ: 052-7464002

 

כתובת החנות: גוש עציון 11, גבעת שמואל (קומת לובי צד ימין)

שעות פעילות: א’-ה’: 10:00-18:00

ימי ו' \ ערבי חג 10:00-13:30

  1. דף הבית
  2. שאלות נפוצות
  3. מאמרים
  4. ספרי קבלה

ספרי קבלה

אם אתם מחפשם את הדרך להעשיר את עולמכם באור וחוכמה – סיימו כל יום בקריאת ספרי קבלה ותרגישו כמעט מיד בשינוי. חוכמת הקבלה מלמדת את האדם לראות כיצד המציאות שלו נבנית ומלמדת אותו איך הוא יכול להשפיע על העולם. ספרי קבלה הם ללא כל ספק הזדמנות פז לשנות לטובה את אורח החיים. הלימודים מעשירים את הנפש וממלאים אותה באור. כמעט מיד לאחר שמתחילים בלימודי קבלה מתגלה עולם מרתק שמעודד לימוד נוסף, קידום אישי לבניית עתיד טוב יותר וחיבור עם העולם הרוחני. 


מתי כדאי לקרוא ספרי קבלה?

לימוד תורה אפשר וכדאי לבצע בכל שעות היום. כיום כאשר הלימוד מתבצע גם בחברותא וגם באופן עצמאי, ניתן ללמוד בבית בשעות הערב, במהלך נסיעה באוטובוס בדרך לעבודה, במפגשים עם חברים או בני משפחה, במסגרת רשמית מוסדרת. על מנת לעודד לימוד וקריאה בספרי הקודש אצלכם בבית כדאי לטפח בכל בית ספרייה של ספרי קודש. הספרייה הזו מהווה נכס לכל בני הבית. אם אתם כהורים או אחים גדולים תקראו בספרי הקודש באופן קבוע, הילדים הקטנים יתבוננו בכם ויאמצו לעצמם את ההרגל המבורך. 

הורים שמעוניינים לעודד בקרב ילדיהם לימוד תורה ודרך ארץ מתבקשים בראש ובראשונה להוות דוגמה אישית. אם נרצה ללמד את ילדנו להעשיר את עולמם באופן קבוע בקריאה של ספרי קבלה וקודש – נעשה זאת בעצמנו! ילדים לומדים לאהוב קריאה ולימוד כאשר הם גדלים בסביבה שמעודדת זאת ומשלבת באופן קבוע קריאה בסדר היום. 


המפתח לחיים שקטים וטובים

הייחודיות של ספרי הקבלה היא ביכולת להתאים את התוכן לכל מצב נפשי או גשמי בו האדם נמצא. בכל פעם בה תפתחו את ספר הקבלה על מנת למצוא תשובה כלשהי תמצאו אותה במהרה. גם אם קראתם כבר את הספרים במלואם מספר פעמים, עדיין תצליחו למצוא רבדים חדשים. ספרי הקבלה הם מקור של אור שמגיע אלינו מלמעלה על מנת להאיר את חיינו, לכוון ולהדריך אל פסיעה בדרכים ישרות. ספרי קודש עם דגש על קבלה הם ללא כל ספק פריט חובה שכדאי להחזיק בכל בית. לימוד קבלה הוא הרגל מבורך בכל גיל ובכל מקום. צרו קשר

לפרטים נוספים ניתן ליצור איתנו קשר

במייל: divrei.shir@gmail.com

ובטלפון: 1700-700-665

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

logo בניית אתרים