מערכת SSL לרכישה מאובטחת באשראי 

📍גוש עציון 11, גבעת שמואל

חנות ספרי קודש ויודאיקה

ספרי קודש | ספרי קבלה | יודאיקה | תשמישי קדושה 

 

מוקד שירות לקוחות והזמנות: א'-ה' 10:00-18:00 

 

1700-700-665
או בווצאפ: 052-7464002

 

כתובת החנות: גוש עציון 11, גבעת שמואל (קומת לובי צד ימין)

שעות פעילות: א’-ה’: 10:00-18:00

ימי ו' \ ערבי חג 10:00-13:30


תלמוד בבלי עוז והדר - ש"ס בינוני - המהדורה המורחבת 26 כרכים ש"ס בינוני - המהדורה המורחבת 26 כרכים כריכה קשה
ספר תהלים בגופן קורן המלווה בביאורו המקיף של הרב עדין אבן-ישראל (שטיינזלץ) הביאור הבהיר והידידותי של הרב שטיינזלץ הופך את השירה של יום האתמול, לביטוי של רחשי הלב שלנו היום. בכל פרק ופרק מצליח הרב שטיינזלץ להאיר את המילים העתיקות באור חדש ובכך להעיר את הלב אל תוכנם של הפסוקים. הספר מלווה לכל אורכו בפירושי מילים קשות וביטויים סתומים לצד הסברים כלליים המתייחסים למשמעותם המופשטת של המזמורים.
ספר יצירה עם פירוש יוצר המאורות נתחלק לב' מאורות, המאור הקטן ע"פ נוסח רבותינו הראשונים זי"ע והוא פירוש קל וקצר למתחילים בחכמה, והמאור הגדול, ע"פ נוסח שבו בחר האר"י ז"ל ואחריו הגר"א מווילנא ז"ל והוא פירוש רחב ובדרך פרדס הכולל כמה וכמה דרכים, ונוסף בו פירוש מטה אור, והוא פירוש עמוק הולך וסובב על המשנה ראשונה, ונלוה אליו
ל ספרי הזוהר (זוהר הקדוש, זוהר חדש, תיקוני הזוהר) מהתנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי זיע"א מנוקד ומתורגם ללשון הקודש, באותיות גדולות ומאירות עיניים מחולק לקטעים, מנוקד, מפוסק ומוגה היטב. על כל דף ודף מופיע התרגום ללשון הקודש לנוחות רצף הלימוד.
אחד הסממנים של בית יהודי דתי, מאמין ומסורתי הוא ספרייה מטופחת עם ספר קודש. את הספרים נהוג להניח בסלון בתוך ארון ייעודי לספרי הקודש. הארון כולל דלת זכוכית שמאפשרת לבני הבית להתבונן בספרים בעוד היא מגנה עליהם מפני אבק ולכלוך. ספר קודש מכניס אל כל בית אור וקדושה. בכל פעם בה תתבוננו בספרים תרגישו בהשפעה החיובית שלהם על כל בני הבית.
תחילת תדרכו של הרב אשלג נולד בה' תשרי תרמ"ה (24/9/1884) בורשה בירת פולין כבן בכור להוריו, הרב שמחה הלוי ומאשה רחל. אביו, ר' שמחה הלוי, היה מחסידי האדמו"ר רבי מאיר שלום מקאלושין, נכדו של "היהודי הקדוש" מפשיסחא, ומחבר הספר "נהר-שלום", לנסיעותיו לרבו זה הצטרף גם בנו בעל הסולם, עד לפטירת הרבי בי' בטבת תרס"ג (9/1/1903). בגיל צעיר מאד ניכרו בבעל הסולם כושר התמדה וכשרונות עילויים נדירים.
בית יהודי הוא בית עם ספריית ספרי קודש באמצעותה כל בני הבית הופכים את לימוד התורה והעין בספרי הלכה לפעולה יומיומית. בעבור גברים לימוד תורה יומיומי הוא חובה הלכתית. אם אתם חוששים מפני הוצאה כספית גבוהה, אך לא מעוניינים לוותר על ספריית קודש עשירה, כדאי שתדעו שאפשר לרכוש ספרי קודש מבלי להתפשר על איכות או שירות.
סידורים באתר דברי שיר חנות ספרי קודש אונליין: מחזור הרמח"ל לראש השנה - סידור | מכון רמח"ל, סידור האריז"ל / סידור עם כוונות האר"י, סידור היר"א - כוונות הרש"ש | לימות החול, תמצאו סידורים נוספים בחנות האתר.
ספר הזוהר הקדוש להתנא האלקי רבי שמעון בר יוחאי זיע"א בעריכה חדשה ומפוארת מנוקד מפוסק ומחולק לקטעים עם פירוש הבהיר והוא ביאור צח ונפלא בשפה ברורה ונעימה
באתרנו תוכלו למצוא מגוון ענק של ספרי קודש ספרי קבלה ספרי חסידות ועוד. ספרי קודש רבים מתחומי עניין שונים, החל מספר הזוהר עם פירוש הסולם של רבי יהודה לייב אשלג בעל הסולם, מתחום ספרי הקבלה ועד סידורים חומשים תהלים ספרי חסידות שונים ומגוונים.
ספר עץ חיים מחולק לימות השנה להאריז"ל ולמהרח"ו הספר מחולק לכל ימי השנה וכל דף הוא לימוד ליום אחד כאשר התאריך מצויין בכותרת. ישנם הגהות של נלע"ד חיים וצמח וכו'. כל הציורים בתוך הספר הועברו לסוף הספר.
אתרנו תוכלו למצוא מגוון ענק של ספרי קודש ספרי קבלה ספרי חסידות ועוד. ספרי קודש רבים מתחומי עניין שונים, החל מספר הזוהר עם פירוש הסולם של רבי יהודה לייב אשלג בעל הסולם, מתחום ספרי הקבלה ועד סידורים חומשים תהלים ספרי חסידות שונים ומגוונים.
סט מחזורים לבת ישראל, סט מחזורים לחגים, סט מחזורים מתוק מדבש לראש השנה ויום הכיפורים נוסח ספרד. באתרנו תוכלו למצוא מגוון ענק של ספרי קודש ספרי קבלה ספרי חסידות ועוד. ספרי קודש רבים מתחומי עניין שונים, החל מספר הזוהר עם פירוש הסולם של רבי יהודה לייב אשלג בעל הסולם, מתחום ספרי הקבלה ועד סידורים חומשים תהלים ספרי חסידות שונים ומגוונים.
ספרים שטיינזלץ סט התנ"ך המבואר 17 כרכים - עם פירוש הרב עדין אבן ישראל שטיינזלץ - לרכישה לחצו כאן הסדרה החדשה של 'התנ"ך המבואר' מחלקת מחדש את ספר הספרים לכותרת ומבוא לכל נושא ונושא בעשרים וארבעת הספרים. את הפסוקים המחולקים כעת לפיסקאות עניין, מלווה ביאור רץ ובהיר של תוכן ומילים קשות.
סידור יסוד מלכות תמצאו באתר של דברי שיר - חנות ספרי קודש אונליין. באתרנו תוכלו למצוא מגוון ענק של ספרי קודש ספרי קבלה ספרי חסידות ועוד. ספרי קודש רבים מתחומי עניין שונים, החל מספר הזוהר עם פירוש הסולם של רבי יהודה לייב אשלג בעל הסולם, מתחום ספרי הקבלה ועד סידורים חומשים תהלים ספרי חסידות שונים ומגוונים.
אין ספק גמרא שוטנשטיין, הגמרא בהוצאת שוטנשטיין הפכה את לימוד התלמוד מחלום למציאות, ומנגישה אותו באופן המושלם ביותר באתרנו תוכלו למצוא מגוון ענק של ספרי קודש ספרי קבלה ספרי חסידות ועוד. ספרי קודש רבים מתחומי עניין שונים, החל מספר הזוהר עם פירוש הסולם של רבי יהודה לייב אשלג בעל הסולם, מתחום ספרי הקבלה ועד סידורים חומשים תהלים ספרי חסידות שונים ומגוונים.
logo בניית אתרים