מערכת SSL לרכישה מאובטחת באשראי 

חנות ספרי קבלה

ספרי קודש | ספרי יהדות | ספרי חסידות | ספרי מוסר 
שירות לקוחות והזמנות:  1700-700-665
או בווצאפ: 052-7464002

שעות פתיחה ומענה אנושי: א’-ה’:10:00-18:00


  1. קטלוג
  2. /
  3. חנות
  4. /
  5. ספרי בעל הסולם זיע"א

ספר הזוהר עם פירוש הסולם - כא' כרכים בהוצאה חדשה ומפוארת | הרב אשלג

Operation Tag
מבצע לג בעומר ספר הזוהר עם פירוש הסולם - כא' כרכים בהוצאה חדשה ומפוארת | הרב אשלג
ספר הזוהר עם פירוש הסולם - כא' כרכים בהוצאה חדשה ומפוארת | הרב אשלגזוהר עם פירוש הסולם

ספר הזוהר המנוקד עם פירוש הסולם כא' כרכים.

זוהר הסולם בהוצאה חדשה אותיות בהירות ומאירות עיניים.

ספר הזוהר אותו חיבר התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי נחשב לספר חתום וסגור אשר לא ניתן להבינו. פירוש הסולם מתרגם את הזוהר מילה במילה מארמית לעברית, ומבאר את כל דברי הזוהר במלואם! ביאור השווה לכל נפש ואינו מניח מילה לא מפורשת - מהאדמו"ר האלוקי רבי יהודה לייב הלוי אשלג זצוק"ל. (הסט כולל 3 כרכים של זוהר חדש).
זוהר עם פירוש הסולם מתייחד בכך שהוא הראשון אשר מבאר את דברי הזוהר ופנימיות התורה בשיטת האר"י הקדוש. זוהר עם פירוש הסולם זכה לברכתם של כל גדולי ישראל ונלמד בקרב רבים.

גודל 24X17 ס"מ

ספר הזוהר

ספר הזוהר הקדוש נכתב ע"י התנא רבי שמעון בר יוחאי ואלעזר בנו. ספר הזוהר הפך במרוצת השנים לספר המרכזי בתורת הקבלה, לאחר שרבים מהמקובלים ביססו את תורתם ומשנתם על הזוהר הקדוש ותורת רשב"י. ביניהם האר"י ז"ל אשר ידוע כממשיך דרכו של רבי שמעון בר יוחאי ואחד מלומדי ומלמדי תורתו.

אחרון המקובלים שנכנס בין שני ענקיים אלה הינו בעל הסולם רבי יהודה הלוי אשלג זיע"א אשר נולד ב1885 בפולין. שם למד את תורת הנסתר מרבו. כאשר עלה לארץ, החל לעסוק בהפצת חכמת הקבלה במרץ. בשנת תשי"ג אף זכה הרב אשלג בפרס הרב קוק לספרות תורנית.

בהיותו בלונדון החל הרב אשלג בעל הסולם בכתיבת הפירוש הראשון שלו על הספר "עץ חיים", לפירוש קרא: "פנים מאירות ומסבירות".

הספר עץ חיים עם פירוש פנים מאירות ומסבירות הודפס בארץ הקודש עם הסכמותיהם של גדולי המקובלים.

כמה שנים מאוחר יותר החל בעל הסולם לשקוד על כתיבת פירוש עמוק ומקיף על כתב"י האר"י "תלמוד עשר הספירות".

אך בשל המצב הכלכלי לא יכלו להדפיסו, והפירוש על תלמוד עשר הספירות שוכפל במספר עותקים בודדים וחולק בין התלמידים.

במקביל החל בעל הסולם הרב אשלג בכתיבת קונטרסים ברוח חכמת הקבלה ותורת הנסתר, באופן בהיר ושווה לכל נפש. קונטרסים אלו יצאו בהמשך כספר "מתן תורה" אשר הינו בעצם 3 חוברות מתוך 50 אשר בסופו של דבר לא יצאו לאור.

הפירוש המרכזי ומשאת חייו של בעל הסולם היה פירוש הסולם על ספר הזוהר. הרב אשלג ראה בו כמפעל חיים ממש. בעיני רוחו ראה שכתיבת פירוש הסולם לספר הזוהר יביא תרופה למצב הקשה של כלל ישראל.

הרב אשלג שקד ימים כלילות על כתיבת הפירוש אשר את סיומו חגג בסעודת הודיה במירון בלג בעומר תשי"ג.

בשנת תשי"ד בערוב ימיו רמז לתלמידיו שלא נותר להם זמן רב עימו. אך לשמחתו השלים את כתיבת פירוש "הסולם" וכן את הפירוש על תלמוד עשר הספירות ושליחתם להדפסה.

עד ימיו האחרונים עמל הרב אשלג על כתיבת פירוש הסולם על ספר הזוהר. כאשר בעצם יום הכיפורים נסתלק מן העולם כשהוא מותיר אחריו את תלמידיו כצאן ללא רועה, ואת כתביו שבמרוצת השנים יהפכו לאבן דרך בלימוד חכמת הקבלה ותורת הנסתר.

את תלמוד עשר הספירות אשר בתוכו הקדמה לתלמוד עשר הספירות והקדמות נוספות הספיק בעל הסולם לסיים. כמו כן בין כתבי בעל הסולם ניתן למצוא את מילון אור הבהיר ואבן ספיר, הקדמות הסולם, ועוד.

ספר הזוהר קיבל אור חדש ומקיף בהיר ונהיר לכל אשר רוצה להיכנס ולשחות בתורת הנסתר.

את תיקוני הזוהר לא הספיק בעל הסולם להשלים, ואת חיבורו המשיך הרב ברנדווין תלמידו עד תיקון כב.


ספר הזוהר עם פירוש הסולם פרי עטו של הרב אשלג בעל הסולם ושאר כתבי בעל הסולם הינם מהחיבורים החשובים בעולם הקבלה, ומומלצים ונלמדים על ידי גדולי הרבנים והמקובלים.


זמן אספקה: עד 7 ימי עסקים


מילות מפתח:

ספר הזוהר למכירה, ספר הזוהר לקניה, ספר הזוהר מחיר, ספר הזוהר פירוש, הסולם מחיר, הזוהר הקדוש פירוש הסולם לספר הזוהר, פירוש הסולם, זוהר פירוש הסולם, ספר הזוהר מתורגם לעברית, ספר הזוהר עם פירוש הסולם, ספר הזוהר פירוש הסולם, ספר הזוהר פירוש הסולם מחיר, ספרי קבלה מעשית, ספר תיקוני הזוהר פירוש הסולם, לספר הזוהר, תיקוני הזוהר מתורגם, הרב אשלג, הזוהר הקדוש מתורגם, הזוהר הקדוש פירוש הסולם, מה זה ספר הזוהר, ספר הזוהר הקדוש, ספר הזוהר לקריאה, ספר הזוהר מתורגם, ספר תיקוני הזוהר, ספר הקבלה, בעל הסולם,מחיר: 985
מבצע: 790
נותרו עוד 999
21
הוסף לסל
facebook imagetwitter imageemail image

את כתיבת הזוהר עם פירוש הסולם התחיל הרב אשלג בשנת תש"ג (1943) מתוך מטרה להרבות את לימוד הזוהר והקבלה. מטרת חיבורו הייתה לאפשר גם לאנשים ללא רקע מוקדם לקרוא ולהבין את דברי הזוהר הכתובים בארמית ומכילים מושגים קשים להבנה. באותה תקופה נהג לבלות את רוב שעות היממה בכתיבת הביאור. השגת המימון להדפסת ספר הזוהר עם פירוש "הסולם" לא הייתה קלה בשל התקופה הכלכלית הקשה ששררה באותם ימים. בעקבות שני התקפי לב שעבר בשנת תש"ט (1948) נאלץ להפסיק את הכתיבה לכמה חודשים וגם לאחריהם נאלץ לצמצם את פעילותו. בסיום כתיבת כל כרך נהג הרב אשלג לערוך סעודת מצווה. בשנת תשי"ג (1953) הושלמה כתיבת 21 הכרכים של פירוש הסולם. מאורע זה צויין על ידי נסיעה בל"ג בעומר לקבר רבי שמעון בר יוחאי במירון, שם נערכה סעודת סיום והודיה. בדבריו בסעודה אמר שעל ידי לימוד ספר הזוהר ניתן להתכונן לביאת המשיח וכי תופעת גילויו של ספר הזהר והתפשטות הלימוד בו מורים על כך שאנו אכן בדורו של המשיח.

על מטרת פירושו "זוהר הסולם" כתב הרב אשלג:

היות, שעומק החכמה שבספר הזוהר הקדוש, סגור ומסוגר באלף מפתחות, ושפתנו האנושית, דלה ביותר מלהמציא לנו ביטוי נאמן ומספיק כדי לפרש דבר אחד שבספר הזה עד סופו. והביאור שעשיתי, אינו אלא סולם, לעזור להמעיין לעלות לגובהם של הדברים. ולהסתכל ולעיין בדברי הספר עצמו. לכן, מצאתי לנחוץ להכין את המעיין, וליתן לו דרך ומבוא, בגדרים נאמנים, איך להגות ולהשכיל בהספר.


"וקראתי הביאור לזוהר בשם "הסולם" להורות שתפקיד ביאורי הוא בתפקיד כל סולם, שאם יש לך עליה מלאה כל טוב, אינך חסר אלא "סולם" לעלות בו, ואז כל טוב העולם בידיך. אומנם אין "הסולם" מטרה כלפי עצמו, כי אם תנוח במדרגות הסולם ולא תיכנס אל העליה, אז לא תושלם כוונתך, כן הדבר בביאור שלי על הזהר, כי לבאר דבריהם, העמוקים מכל עמוק, עד סופם, עוד לא נברא הביטוי לזה, אלא עשיתי על כל פנים בביאורי זה, דרך ומבוא לכל בן אדם, שיוכל על ידו לעלות ולהעמיק ולהסתכל בספר הזהר גופו, כי רק אז תושלם כוונתי בביאורי זה"

ספר הזוהר ידוע כסגולה לשמירה ממזיקים - סט "זוהר הסולם" חובה בכל בית.


ספר הזוהר למכירה - ספר הזוהר לקניה - ספר הזוהר מחיר - ספר הזוהר פירוש הסולם מחיר - הזוהר הקדוש פירוש הסולם לספר הזוהר - פירוש הסולם - זוהר פירוש הסולם - ספר הזוהר מתורגם לעברית - ספר הזוהר עם פירוש הסולם - ספר הזוהר פירוש הסולם- ספר הזוהר פירוש הסולם מחיר - ספרי קבלה מעשית - ספר תיקוני הזוהר - פירוש הסולם לספר הזוהר - תיקוני הזוהר מתורגם - הרב אשלג - הזוהר הקדוש מתורגם - הזוהר הקדוש פירוש הסולם- מה זה ספר הזוהר - ספר הזוהר הקדוש - ספר הזוהר לקריאה - ספר הזוהר מתורגם - ספר תיקוני הזוהר - ספר הקבלה - בעל הסולם,
סט זוהר הקדוש עם פירוש הסולם מאת רבי יהודה הלוי אשלג
איסוף עצמי חינם בתיאום מראש (גבעת שמואל)
שליח עד הבית: 35 ש"ח
משלוח לנקודת איסוף: 15 ש"ח
זמני אספקה: עד 5 ימי עסקים
זמן אספקה ממוצע: 48 שעות
Operation Tag
מבצע ל"ג בעומר תלמוד עשר הספירות 7 כרכים מהדורה חדשה

תלמוד עשר הספירות 7 כרכים מהדורה חדשה

נותרו עוד 999
7 כרכים
מחיר: 438.90
מבצע: 315
Operation Tag
סט זוהר הסולם כא' כרכים - מהדורת כיס כריכה רכה

סט זוהר הסולם כא' כרכים - מהדורת כיס כריכה רכה

נותרו עוד 999
מחיר: 561
מבצע: 430
Operation Tag
סט זוהר הסולם מהדורת כיס כא' כרכים כריכה קשה

סט זוהר הסולם מהדורת כיס כא' כרכים כריכה קשה

נותרו עוד 1
21
מחיר: 650
מבצע: 550
מהדורת כיסאזל במלאי זוהר חק לישראל עם פירוש הסולם - מהדורת כיס | 5 כר'

זוהר חק לישראל עם פירוש הסולם - מהדורת כיס | 5 כר'

אין במלאי
מחיר: 49.50
מבצע: 35
Operation Tag
2 כרכים (מתוך 4) בלבדאזל במלאי ברכת שלום מאמרים כרך ג' וכרך ד' בלבד

ברכת שלום מאמרים כרך ג' וכרך ד' בלבד

אין במלאי
מחיר: 231
מבצע: 99

מוצרים אחרונים שנצפו

הוספת חוות דעת

חוות דעת (עד 1000 תווים)

טואול - בניית אתרים