מערכת SSL לרכישה מאובטחת באשראי 

חנות ספרי קבלה

ספרי קודש | ספרי יהדות | ספרי חסידות | ספרי מוסר 
שירות לקוחות והזמנות:  1700-700-665
או בווצאפ: 052-7464002

שעות פתיחה ומענה אנושי: א’-ה’:10:00-18:00


  1. קטלוג
  2. /
  3. חנות
  4. /
  5. ספרי חסידות

ליקוטי תפילות - רבי נחמן מברסלב

ליקוטי תפילות - רבי נחמן מברסלב
ליקוטי תפילות - רבי נחמן מברסלב 

ליקוטי תפילות הוא לקט תפילותיו של רבי נתן מברסלב, ובו תפילה לכל זמן ועת וכל אשר יעבור על האדם וכל צרכיו הרוחניים והם מסוגלים ביותר לקרב את האדם אל אביו שבשמיים.
התפילות בנויות על פי התורות של רבי נחמן מברסלב, בספר ליקוטי מוהר"ן, אשר כתבם ברוח הקודש ואמר עליהם שהמשיכם משער החמישים.
העיקרון שעליו בנה רבי נתן את התפילות על פי ציווי רבו, מבוסס על מקור באחת התורות של רבינו רבי נחמן מברסלב, המובא בספר ליקוטי מוהר"ן.

רבי נחמן מברסלב גילה לנו את גדול ועוצם מעלתה של התפילה ושפיכת הלב לפני בורא עולם מתוך לב נשבר, כיסופים וגעגועים, ותפילה כשכזו עולה ישירות עד לכיסא הכבוד ואין שום מקטרג שיכול לעכבה.
רבי נתן מברסלב, תלמידו המובהק, היה נוהג רבות לשפוך את ליבו לפני בורא עולם מעומק ליבו הנשבר על כל מחסוריו ברוחניות ובגשמיות, מתוך געגועים עזים להתקרב יותר לאביו שבשמים. לאחר מכן העלה רבי נתן את התפילות הללו על הכתב והן התפילות המובאות בבספר "ליקוטי תפילות"


בתפילות אלו האדם מספר לפני בורא עולם את כל מה שעובר עליו, כל רצונותיו ומאווייו ותשוקותיו, הוא מבקש ומתחנן מלפני הקב"ה שירחם עליו ויעזור לו. התפילות הללו מקיפות את כל תחומי חייו של האדם, את כל הקשיים והמניעות שהוא נתקל בהם, ואת כל חסרונותיו ומצוקותיו.
בכל התפילות ימצא כל דורש ומבקש את אשר מבקשת נפשו, את הבקשה והתפילה על המצב בו הוא נמצא, את הדיבורים והמילים הנכונות לכל רגע בחייו. וידוע הוא, שלדיבור יש כוח אדיר המסוגל לשנות את כל חייו של האדם, להפוך עולמות ממש. נאמנה עלינו הבטחתו של רבי נתן - שמי שיהיה רגיל בתפילות אלו באמת ובתמים בודאי יזכה לחיי עולם.

מעלה מיוחדת יש בספר ליקוטי תפילות  - שהוא בנוי ומיוסד על התורות שבליקוטי מוהר"ן, ספרו ויצירתו של רבי נחמן מברסלב, כך יכול האדם לאחר לימודו בספרו של רבי נחמן להתפלל את התפילה השייכת לתורה שלמד, ולבקש לזכות ולקיים את הנאמר באותה תורה, וזה נקרא מה שרבי נחמן אמר לעשות מהתורות תפילות, ומזה נעשה שעשועים גדולים בשמים.

מחיר: 45
מבצע: 15
נותרו עוד 7
הוסף לסל
facebook imagetwitter imageemail image
איסוף עצמי חינם בתיאום מראש (גבעת שמואל)
שליח עד הבית: 35 ש"ח
משלוח לנקודת איסוף: 15 ש"ח
זמני אספקה: עד 5 ימי עסקים
זמן אספקה ממוצע: 48 שעות
אזל במלאי כוכב השחר | שמחה רז

כוכב השחר | שמחה רז

אין במלאי
מחיר: 55
אזל במלאי דגל מחנה אפרים על התורה

דגל מחנה אפרים על התורה

אין במלאי
מחיר: 39

מוצרים אחרונים שנצפו

הוספת חוות דעת

חוות דעת (עד 1000 תווים)

טואול - בניית אתרים